0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۰
۰
Jeju United
inprogress
۱۴:۳۰
Suwon City
۰
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
inprogress
۱۴:۳۰
FC Seoul
۲
۲
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۲:۰۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۰
۲
Western United
inprogress
۱۴:۱۵
  Japan J League
Avispa Fukuoka
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۲:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Eastern United
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۴
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۶
۳
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۰
۱
Adelaide University
inprogress
۱۴:۳۰
Port Adelaide Pirates
۰
۱
Playford Patriots
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia NPL Victoria
Dandenong City
۱
۲
St Albans Saints
Finished
۱۱:۱۵
South Melbourne FC
۳
۲
Bentleigh Greens SC
inprogress
۱۳:۱۵
Port Melbourne Sharks SC
۱
۲
Hume City
Finished
۱۲:۰۰
Altona Magic
۰
۴
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۲:۳۰
Avondale FC
۱
۱
Melbourne Knights
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong Thunder SC
۰
۲
Heidelberg United
inprogress
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Tombense MG
۱
۰
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Criciuma EC
۰
۱
Cruzeiro MG
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Victoria U21
Dandenong Thunder U21
۳
۰
Heidelberg United U21
Finished
۱۱:۳۰
Avondale Heights U21
۰
۲
Melbourne Knights U21
Finished
۰۶:۴۵
Port Melbourne U21
۰
۱
Hume City U21
inprogress
۱۴:۰۰
South Melbourne U21
۲
۰
Bentleigh Greens U21
Finished
۰۷:۴۵
Dandenong City SC U21
۴
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۸:۴۵
Altona Magic U21
۳
۰
Green Gully U21
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide Comets
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
South Adelaide
۱
۱
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Adelaide United NPL
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۳
۰
Cumberland United
Finished
۰۹:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Universitario Pillaro
۰
۰
CA Samborondon
Finished
۰۰:۳۰
  Honduras Reserve League
Honduras Progreso Reserves
۱
۰
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Motagua Reserves
۴
۰
CD Victoria La Ceiba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۰
CD Vida Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Chile Primera B
CD Santa Cruz
۲
۰
Santiago Wanderers
Finished
۰۲:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۰
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۲
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Atlanta United II
۰
۰
Orange County SC
Finished
۰۴:۰۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۱
۰
Iberia
Finished
۰۲:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۱
۰
San Cristobal
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Agropecuario
۱
۱
Brown de Adrogue
Finished
۰۳:۴۰
Independiente Rivadavia
۲
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۱:۳۰
  Russia Premier League
FK Khimki
-
-
Energiya Khabarovsk
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Japan L1 League Women
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۱
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nittaidai Nippon Scu (W)
۱
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۳
۰
Angeviolet Hiroshima (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Japan J2 League
Roasso Kumamoto
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۱
Omiya Ardija
inprogress
۱۳:۳۰
  Armenia Premier League
Alashkert
۰
۱
Pyunik Yerevan
inprogress
۱۴:۳۰
Noravank
۱
۱
BKMA Yerevan
inprogress
۱۴:۳۰
  Chile Primera Division
Curico Unido
۳
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۲
۲
Peninsula Power
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions SC
۶
۰
Capalaba
inprogress
۱۳:۳۰
Eastern Suburbs
۰
۰
Brisbane Olympic FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۴۵
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۰
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo Luqueno
۱
۱
Pastoreo FC
Finished
۰۴:۱۵
  Ecuador Serie A
Gualaceo SC
۱
۴
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
  Venezuela Primera Division
Estudiantes de Mérida
۲
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۴:۰۰
Aragua FC
۰
۱
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۴۵
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۰
۰
Gyeongnam FC
inprogress
۱۴:۰۰
Seoul E-Land FC
۰
۰
Daejeon Citizen
inprogress
۱۴:۰۰
Busan I. Park
۰
۳
Gwangju FC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Adamstown Rosebud FC
۳
۴
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Maitland
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Weston Workers
۲
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۹:۰۰
  Australia NPL Capital Territory
O'Connor Knights
۴
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
Monaro Panthers FC
۶
۰
Belconnen United
Finished
۱۲:۱۵
  United States NWSL
Orlando Pride SC (W)
۲
۲
Washington Spirit (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
۱
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۶:۳۶
  Japan J4 League
FC Osaka
۳
۲
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
Suzuka Unlimited
۰
۲
Verspah Oita
Finished
۰۸:۳۰
Kagura Shimane FC
۰
۱
Veertien Mie
Finished
۰۸:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۳
Honda Lock
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۲
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۰۷:۰۰
Capalaba (W)
۲
۱
Souths United NPL (W)
Finished
۱۳:۰۰
Peninsula Power (W)
۰
۰
Western Pride FC (W)
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Manningham United Blues U21
۱
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Werribee City U21
۰
۱
Moreland Zebras U21
Finished
۰۷:۱۵
Brunswick City SC U21
۲
۱
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۷:۳۰
North Geelong U21
۹
۱
Moreland City U21
Finished
۰۷:۱۵
  Australia NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne (W)
۹
۰
Bayside Utd (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Subiaco AFC
۰
۰
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۰
۱
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
Mandurah City
۹
۲
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۲
۳
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Western Knights SC
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۰
۰
Quinns FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Poland III Liga
Legia Warsaw II
۰
۱
Ursus Warsawa
inprogress
۱۴:۳۰
GKS Wikielec
۱
۰
MLKS Wissa Szczuczyn
inprogress
۱۴:۳۰
Baltyk Gdynia
۱
۰
ZKS Kluczevia
inprogress
۱۴:۳۰
LKS Lodz II
۳
۱
Unia Skierniewice
inprogress
۱۳:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
-
-
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Floreat Athena U20
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar U20
۶
۱
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
Armadale U20
۳
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Balcatta U20
۲
۵
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth U20
۳
۱
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
  Australia New South Wales League One
NWS Spirit
۲
۱
Western Sydney Wanderers NPL
inprogress
۱۴:۰۰
SD Raiders FC
۰
۰
Hills United Brumbies
inprogress
۱۳:۳۰
St George City FA
۰
۰
Central Coast Mariners Academy NPL
inprogress
۱۳:۳۰
Hakoah Sydney City East
۰
۴
St. George Saints
inprogress
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۲
۱
Northern Tigers
inprogress
۱۳:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۲
۰
Mounties Wanderers
inprogress
۱۳:۳۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۱
۱
Balestier Khalsa FC
inprogress
۱۴:۰۰
Tanjong Pagar United FC
۴
۲
Tampines Rovers FC
inprogress
۱۴:۰۰
  India Chennai Senior Division
RBI
۰
۱
Arrows FC
inprogress
۱۳:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Changwon City
۰
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Mokpo City
۲
۳
Gangneung City
Finished
۱۰:۳۰
Gimhae City
۰
۰
Cheongju City FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Manly United FC U20
۱
۲
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۱:۳۰
Mt Druitt Town Rangers U20
۰
۰
Blacktown City U20
Finished
۰۶:۳۰
Marconi Stallions U20
۰
۵
Sydney FC U20
Finished
۱۱:۱۵
  Republic of Korea K-4 League
Seoul Jungnang
۱
۲
Pyeongchang FC
Finished
۰۸:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۲
۶
Chicago Fire FC II
Finished
۰۳:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۳۰
  Australia FFA Cup
Devonport City
۱
۰
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
Olympia FC Warriors
۱
۶
South Hobart
inprogress
۱۳:۰۰
  Nepal C Division
Sanepa Club
۱
۱
Birgunj Youth Academy
Finished
۱۱:۳۰
Pulchowk SC
۰
۰
Sports Academy Sangha
inprogress
۱۴:۴۵
  Australia NPL Western Australia
Armadale
۰
۱
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Perth
۱
۲
Bayswater City
inprogress
۱۳:۳۰
Stirling Lions
۰
۱
Floreat Athena
inprogress
۱۳:۳۰
Perth RedStar FC
۴
۲
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Perth Glory NPL
۰
۰
Cockburn City
inprogress
۱۴:۳۰
  Malaysia Liga M3
Malaysia University
۰
۰
KSR Sains
inprogress
۱۳:۱۵
Real Chukai
۳
۲
Harini KS FC
inprogress
۱۳:۱۵
PIB FC
۱
۰
Kijang Rangers FC
inprogress
۱۳:۱۵
  Sweden Superettan
IK Brage Borlange
-
-
Norrby IF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Trelleborgs FF
-
-
Landskrona Bois
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  United States USL League Two
Texas United
۲
۲
Mississippi Brilla
Finished
۰۴:۳۰
Ocean City Noreasters
۲
۱
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۳۰
Seacoast United Phantoms
۴
۰
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۳۰
Midwest United (W)
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۳:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FK Dukla Banska Bystrica U19
۱
۰
FK Senica U19
inprogress
۱۳:۳۰
FK Poprad U19
۱
۱
MFK Zemplin Michalovce U19
inprogress
۱۳:۳۰
Slovan Bratislava U19
۳
۰
FC Petrzalka U19
inprogress
۱۳:۳۰
Spartak Trnava U19
۴
۰
FC Nitra U19
inprogress
۱۳:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۰
۲
AS Trencin U19
inprogress
۱۳:۳۰
MSK Zilina U19
۲
۱
Zp Sport Podbrezova U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Viktoria Plzen U19
۱
۲
Slavia Prague U19
inprogress
۱۳:۳۰
Opava U19
۲
۱
Banik Ostrava U19
Finished
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice U19
۰
۱
Fastav Zlin U19
inprogress
۱۴:۳۰
FC Slovacko U19
۰
۱
Meteor Praha VIII U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Goztepe SK U19
۲
۰
Giresunspor U19
inprogress
۱۳:۳۰
Torku Konyaspor U19
۰
۰
Alanyaspor U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Hungary U19 1st Division
Kisvarda FC U19
۱
۰
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۲:۳۰
Gyori ETO FC U19
۱
۱
Vasas Budapest U19
inprogress
۱۳:۳۰
Pecsi MFC U19
۲
۰
Ujpesti TE U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Burleigh Heads
۵
۱
Tallebudgera Valley FC
Finished
۱۱:۳۰
The Lakes
۷
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۲:۳۰
Pine Hills
۴
۰
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۲:۳۰
  Fiji Cup
Ba FC
۲
۱
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۸:۳۰
Lautoka
۱
۰
Rewa FC
Finished
۱۲:۳۰
Nadroga
۲
۰
Nasinu FC
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Jablonec B
۰
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۲:۴۵
Slovan Liberec B
۰
۱
FK Prepere
Finished
۱۳:۰۰
  Poland IV Liga
Granit Roztoka
۳
۱
Iskra Ksieginice
inprogress
۱۳:۳۰
KTS-K Luzino
۱
۰
Kaszubia Koscierzyna
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Warners Bay FC (W)
۱
۲
Newcastle Olympic (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
IL Hodd Ulsteinvik
-
-
Alta IF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Australia NPL South Australia Women
Adelaide Comets (W)
۸
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۲
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
-
-
Hellenic Athletic Club
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Australia Capital Territory NPL 2
White Eagles FC
۸
۰
Wagga City Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Tasmania Championship
New Town Eagles
۰
۲
Hobart United
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۵
۲
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
Monaro Panthers U23
۱
۳
Belconnen United U23
Finished
۰۹:۴۵
  Japan L2 League Women
FC Yamato Sylphid (W)
۲
۱
Veertien Mie (W)
Finished
۰۸:۳۰
Fukuoka Anclas (W)
۰
۳
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۱۱:۳۰
Norddea Hokkaido (W)
۰
۵
JFA Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Manningham United Blues
۱
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۰
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
Werribee City
۰
۴
Moreland Zebras
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Altona City
۳
۰
Corio
Finished
۱۲:۳۰
  Kenya Premier League
Kenya Police FC
۰
۰
Posta Rangers FC
inprogress
۱۴:۳۰
Ulinzi Stars
۰
۰
Bandari
inprogress
۱۴:۳۰
  Croatia U19 League
NK Osijek U19
۳
۳
NK Dugopolje U19
Finished
۱۲:۳۰
Bjelovar U19
۱
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica U19
۲
۰
NK Varazdin U19
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Sotra Sportsklubb
-
-
Egersund IK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Oygarden FK
-
-
Oern-Horten
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Lithuania U19 League
SRC-FK Vidzgiris U19
۲
۰
FK Babrungas U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۷
۰
Curtin University FC (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Manly United FC
۳
۰
Apia Leichhardt Tigers
inprogress
۱۳:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
Sydney FC U21
inprogress
۱۳:۳۰
  Thailand Thai League 2
Trat FC
-
-
Lampang FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Samford Rangers FC
۵
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL Victoria 3
Nunawading City
۴
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne City NPL
۵
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۰
۱
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Adelaide Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Modbury Jets Reserves
۳
۲
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۰
۱
Adelaide University SC Reserves
inprogress
۱۱:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۰
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۱۱:۴۵
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Reserves
۱
۶
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۲
۰
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۲
۱
Atletico Camioneros
Finished
۰۵:۰۰
  Colombia Primera B
Bogota FC
۱
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Belconnen United (W)
۶
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Bangladesh Championship League
Gopalgonj SC
۰
۰
Fakirapool Young Mens Club
inprogress
۱۴:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
-
-
Kolding IF (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Varde (W)
۱
۵
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland National League Women
Cork City (W)
-
-
Shelbourne (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
HJK Helsinki (W)
-
-
KuPs (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
NJS (W)
-
-
ONS Oulu (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
HPS (W)
-
-
Ilves Tampere (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Mallbackens IF (W)
۱
۰
Team TG FF (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Sigma Olomouc 2
۳
۱
FC Vratimov
Finished
۱۲:۴۵
  Serbia U19 League
FK Partizan Belgrade U19
۲
۰
OFK Beograd U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Graficar U19
۰
۱
Cukaricki U19
inprogress
۱۳:۳۰
Spartak Subotica U19
۰
۰
FK Rad Belgrade U19
inprogress
۱۳:۳۰
Mava abac U19
۲
۱
Zemun U19
inprogress
۱۳:۳۰
Vodovac U19
۳
۳
Crvena Zvezda U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۰
۰
UMECIT
Finished
۰۴:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Banik Sokolov
۳
۰
SK Benesov
Finished
۱۲:۴۵
FK Kraluv Dvur
۱
۰
FK Admira Praha
inprogress
۱۳:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
Bzenec
۱
۲
Slavicin
Finished
۱۲:۴۵
Breclav
۲
۲
TJ Start Brno
Finished
۱۲:۴۵
Neratovice Byskovice
۳
۰
FC Chomutov
Finished
۱۲:۴۵
Sparta Kutna Hora
۴
۱
Sokol Libis
Finished
۱۲:۴۵
Havlickuv Brod
۲
۵
Sokol Tasovice
inprogress
۱۳:۰۰
  Russia FNL 2, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۰
۱
Zvezda Sankt-Peterburg
inprogress
۱۴:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Novosibirsk FK
۰
۰
FC Tyumen
inprogress
۱۴:۳۰
  Finland U20 League
KaaPo U20
۱
۰
TPS U20
inprogress
۱۴:۳۰
  Lithuania I Lyga
Vilnius FK Zalgiris B
۱
۰
Marijampole City
inprogress
۱۴:۳۰
  Kenya National Super League
Shabana FC
۱
۰
Muranga Seal
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۲
۲
Magpies Crusaders United
inprogress
۱۲:۳۰
  Russia Supreme Division Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۰
۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Slovakia I Liga Women
Union Nove Zamky (W)
۲
۰
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Astana Reserves
۵
۲
FK Igilik
Finished
۱۲:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
Bonnyrigg White Eagles U20
۳
۱
Mounties Wanderers U20
Finished
۱۱:۱۶
SD Raiders U20
۲
۵
Hills United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Dynamo Vladivostok
۳
۳
Saransk
Finished
۰۹:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۱
FK Kvant Obninsk
Finished
۰۹:۳۰
FK Sokol Saratov
-
-
Khimki II
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Fakel Voronezh II
-
-
Saturn Ramenskoye
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Salyut Belgorod
-
-
Peresvet Podolsk
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Eastern Suburbs U23
۰
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۷:۳۰
  World Friendly Club Matches
Croydon Kings Reserves
۰
۰
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Metro Stars Reserves
۱
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Belarus Reserve League
Isloch Reserves
-
-
Dnepr Mogilev Reserves
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید